Winny Bułgar serdecznie wita!

Jesteśmy bezpośrednim importerem najlepszych bułgarskich specjałów i win. Wierzymy, że wina ze słonecznej Bułgarii mogą z powodzeniem konkurować z winami z innych stron świata.

Naszą firmę prowadzimy z ogromną pasją i zaangażowaniem, a naszym Klientom dajemy możliwość idealnego połączenia szlachetnego trunku z odpowiednio dobranymi przekąskami.

Oferujemy wina wyłącznie od sprawdzonych i najlepszych winiarzy z różnych zakątków Bułgarii. Odkryj wina, których nuta urzeknie Cię i sprawi, że będziesz nieustannie do nich wracał.

Nasi Przyjaciele

Bułgarski sklep aromaterapeutyczny

Firma Rose shop jest bezpośrednim dystrybutorem bułgarskich kosmetyków z olejkiem różanym, naturalnych olejków eterycznych oraz oczywiście słynnego, bułgarskiego olejku różanego. Rose shop gwarantuje, że produkty zawierają naturalny olejek różany oraz że cała gama proponowanych olejków eterycznych i kompozycje lecznicze są w 100% naturalne, uzyskane wyłącznie drogą destylacji. Wszystkie produkty posiadają odpowiednie certyfikaty laboratoryjne.

Sprawdź produkty na www.roseshop.pl

Dziękuję!

Nie spodziewałem się, że tyle wspaniałych smaków można znaleźć w Bułgarii, którą sprowadza do nas Winny Bułgar! Jestem zauroczony!

Michał Nowak
Niebo w ustach

Wina od Winnego Bułgara to istne niebo w... ustach :) Polecam

Paulina Kawa
Pionot Noir

Dziękuję za polecenie bułgarskiego Pionot Noir... z pewnością sięgnę nie raz po ten wybór.

Anna Kobuz
Telefon: +48 505 078 777
E-mail: biuro@winnybulgar.pl
05-420 Józefów k/Otwocka
ul. J. Piłsudskiego 106